Четвер, 13.08.2020, 05:18
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Червень » 26 » 26 червня - День здоров`я у ЗДО "Яблунька"
11:57
26 червня - День здоров`я у ЗДО "Яблунька"

Цікаво і весело пройшов день 26 червня 2019 року у закладі дошкільної освіти «Яблунька».

Яскраве сонечко, лагідний вітерець та багато цікавих сюрпризів, які підготували нашій малечі сьогодні вихователі.

Згідно плану на літній оздоровчий період 26 червня - День здоров’я під гаслом «Всім малятам треба знати, як здоровими зростати».

Вихователі всіх вікових груп ретельно готувалися, підбирали цікаві розваги для своїх дітей, щоб життя в садочку цього літа сподобалося їм та запам’яталося надовго.

Для вихованців двох середніх груп була підготовлена спортивна розвага «Веселі старти». Наші діти приймали участь в естафетах, метали мішечки з піском, бігали, веселились та демонстрували свої знання із теми «Як бути здоровими».

Вихователь ІІ молодшої групи підготував дітям цікаву розвагу із зайчиком, яка розпочалася ще в груповій кімнаті та продовжилась на прогулянковому майданчиком, де маленькі хлопчики й дівчатка показали, які вони спритні і здорові діти. Всі були у захваті, веселились, із задоволенням виконували завдання.

Найменші вихованці нашого садочка, І молодша група, прослухали досить цікавий матеріал про необхідність бути здоровими, вони спостерігали за спортивними змаганнями старших дітей, а також потім гралися з піском та на ігровому обладнанні на своєму прогулянковому майданчику.

А потім, як зазвичай це буває влітку, діти пили сік, загартовувались та звісно ж посміхалися і раділи літу, сонцю та дружбі!

 

Категорія: Заходи | Переглядів: 122 | Додав: yblonka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar