Вівторок, 26.05.2020, 15:51
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Серпень » 8 » І знову запрацював наш садочок після ремонту!
11:14
І знову запрацював наш садочок після ремонту!

В повній готовності зустрічати діточок!

   Здається, тільки вчора під мелодії випускного вальсу прощалися зі своїми чуйними наставниками вихованці старшої групи ДНЗ «Яблунька». А сьогодні наш навчально-виховний заклад – оновлений та пофарбований готовий приймати у свої турботливі обійми нову зміну.

   Дитсадок — це своєрідний палац дитинства, де малята і здобувають знання, і розвиваються, і пізнають навколишній світ. Навіть найкращі іграшки вдома не можуть замінити їм живого спілкування в колективі однолітків. Тож, щоранку, галаслива малеча із задоволенням поспішає в наш дитсадок, бо тут можна стати учасником цікавого дійства: чи то святкового ранку, чи спортивного свята, ігор-розваг або навіть перевтілитися у персонажів улюбленої казки. А щоб цей дитячий дивосвіт був ще й комфортним і затишним, значна увага колективу закладу приділяється належному забезпеченню його матеріально-технічної бази. Щорічно «Яблунька» бере невелику паузу у навчально-виховному процесі, аби причепурити групи, навести лад в господарських приміщеннях, відремонтувати систему тепло- та водокомунікацій. Так було заплановано і цьогоріч: впродовж трьох тижнів липня колектив нашого закладу та батьки вихованців активно трудилися, щоб створити відповідні умови для щоденного перебування малюків в дитячому садку. Так, зокрема, було проведено поточний ремонт харчоблоку, пральні, службових кабінетів, коридорів, оновлено відрізок водопроводу в одній із груп. Де виникала така потреба, було замінено шпалери, пофарбовано вікна й двері, підлоги. Свіжопофарбовані кімнати, дбайливо складені книжечки та іграшки вже чекають малят.

Ми надзвичайно вдячні батькам, котрі навели таку красу в приміщеннях гру, а також дякую всім працівникам закладу, котрі сумлінно працювали. Спасибі за турботу, тепло й душевність, а ще за те, що ви такі небайдужі й дружні.

   Питання розвитку дошкільної галузі, як першої ланки освіти, знаходиться на особливому контролі в голови сільської Ради Г.П. Мінжинера. Так, з докладанням спільних зусиль батьків та керівництва, надвірні ігрові майданчики, групи та ігрові кімнати, на радість дітям, знову заграли новими барвами. До зустрічі з вихованцями готове також обкошене подвір’я й наповнені пісочниці.

Ці рядки – про небайдужих людей, які робили і продовжують робити велику і добру справу — дбають про наймолодших жителів нашого міста. Тож висловлюю щиросердечну подяку працівникам закладу, всім батькам, спонсорам, а також голові сільської Ради за допомогу у підготовці дитячого садочка до нового навчального сезону.

   Вже з понеділка 7 серпня дитячий сміх знову наповнив стіни відремонтованого приміщення, і в нашій «Яблунці» знову на повну закипіло життя. Згідно системи електронної реєстрації, у ясельну групу планується прийняти 15 діток, в другу молодшу – 24, а також поповняться діточками середня і старша група.

   А педколектив ДНЗ «Яблунька» докладе максимум зусиль для того, щоб в стінах закладу нашим діточкам було затишно, цікаво і весело!!!

Переглядів: 174 | Додав: yblonka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar