Четвер, 13.08.2020, 06:14
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Липень » 12 » Літній оздоровчий період - 2017!
13:54
Літній оздоровчий період - 2017!

До уваги батьків!

З 1 червня по 31 серпня 2017 року  у  нашому ДНЗ «Яблунька» триватиме літнє оздоровлення.

 

      Літню роботу з дітьми в дошкільному закладі прийнято називати оздоровчою. Цим визначається її основна  мета і завдання.

       Літнє оздоровлення передбачає внесення змін у режим дня дітей, а саме: максимальне перебування ді­тей на повітрі, відповідну вікові три­валість сну та інших видів відпочин­ку, достатню рухову активність. Усе це забезпечується під час організа­ції різноманітної діяльності дітей. Основним пунктом в режимі дня є виконання комплексу фізкультурно-оздоровчих заходів: щоденна ранкова гімнастика та гімнастка після сну; фізкультурні заняття, розваги, фізкультурні свята, загартування.

          Літом продовжується систематична планомірна робота з усіх роз­ділів програми, на свіжому повітрі організовуються всі види дитя­чої діяльності. Кожному з них відведено місце і час в режимі дня. Особливого значення надається грі, як формі  організації всього життя дітей. Протягом літнього дня діти потребують того, щоб їх об'єднували для колективних занять , інакше вони втомлюються і збуд­жуються. Тому заняття з  дітьми проводяться щоденно (по 1 в кожній віковій групі). Тривалість їх і час проведення передбачені режимом дня. Крім занять з колективом дітей, проводяться заняття з невелики­ми групами дітей ( індивідуальні). Повторення і закріплення знань, отриманих дітьми протягом навчального року, проводиться в повсякденному житті, в різноманітних іграх.

     Фізичне виховання - одне з основних завдань дитячого садка. Літній період справедливо розглядається як найбільш важливий для зміцнення здоров'я і фізичного розвитку дітей. В літні дні діти особливо рухливі і життєрадісні. Весь день вони проводять на повітрі. Краса природи, тепло, чисте, свіже повітря, наповнене ароматом рослин, збагачена вітамінами їжа - все це здійснює корисний вплив на дитячий організм. Рухи на просторі в зручному одязі підвищують рухову активність, що дуже важливо для фізичного розвитку дітей.

  Літній період, особливо сприятли­вий для початку загартування дитя­чого організму, як у повсякденному житті, так і спеціально організова­ного (повітряні, сонячні ванни, водні процедури, дозований біг, ходіння босоніж тощо), впровадження нових лікувально-профілактичних заходів. У всіх групах влітку проводяться повітряні ванни, сонячні ванни і загартування водою. Повітряні ванни особливо ефективні якщо вони проводяться в русі. Щоб діти не втомилися вправи великої рухливості повинні чергуватись із спокійними.

     Завдання дошкільного навчального закладу – в повній мірі використовувати сприятливі для зміцнення здоров'я і фізичного розвитку дітей  умови  і застерегти вихованців від можливих небезпек.

 Ці завдання успішно вирішуються спільними зусиллями педагогічного, медичного і обслуговуючого персоналу.

Свіже повітря та різноманітна діяльність підвищують апетит. І хоч ціни на продукти зросли, харчування у ДНЗ  залишається збалансованим та раціональним!

Переглядів: 236 | Додав: yblonka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar