Четвер, 13.08.2020, 05:01
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Жовтень » 2 » Новими барвами засяяв садочок після потчного ремонту.
15:02
Новими барвами засяяв садочок після потчного ремонту.

Новими барвами засяяв садочок після потчного ремонту.

 

Адміністрація закладу щиро дякує спонсорам, людям, які відставивши безліч турбот та проблем, прийшли на допомогу дитячому садочку «Яблунька» та своєю працею, доброчинністю допомогли зробити заклад затишним, привітним та гостинним.

Дякуємо Благодійному фонду Придунав `я на чолі Урбанського А.І. та Урбанського О.І. за те ,що збудували новий павільйон для дитячого садочка.

Дуже затишно стало коридорами дитячого садочка завдяки новим тюлям ,які придбав підприємець Радев Микола Васильович.
Висловлюємо подяку ІЦКК на чолі Протащука С.С., який забезпечив піском наші пісочниці.

Також висловлюємо подяку Задурову Роману Васильовичу який придбав для нашого садочка тканину ,з якої ми власними силами пошили чехли для пісочниці.

Ще хотілося б відзначити наших батьків Гайдута А. та Михайлова О. ,які допомогли розвезти пісок на кожний майданчик. Та дякуємо Третьяковій В.,Холостенко В.,Москаль Д.,Хрустальовій Н.,Тушенко В,Сороковій В. та Казаковій –це батькі, котрі завжди готові прийти на допомогу.

Завдяки нашому охоронцю Білецькому О.Б. та вихователю Бондаревої О.В. в садочку з` явилися дивовижні казкові фігури,які радують наших малят та їхніх батьків.

Дуже приємно, що в наш нелегкий час, існують такі люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисно, доброзичливо та від щирого серця.

Дякуємо Вам за створення комфорту та затишку в нашому садочку!

Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам усіляких гараздів ,здоров` я,процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху!


 

Переглядів: 213 | Додав: yblonka | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar