П`ятниця, 10.04.2020, 01:47
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Липень » 3 » Підведення підсумків по реалізації проекту «Разом дружна сім`я – дитсадок, батьки і я».
11:51
Підведення підсумків по реалізації проекту «Разом дружна сім`я – дитсадок, батьки і я».

 

Захід проводився наприкінці червня у вигляді конференції за участі батьків та дітей середньої групи №1 «Метелики». Запрошені гості в.о. директора ЗДО «Яблунька» Чакір Н.О. та методист з дошкільного виховання Селезньова Л.І. вручили учасникам проекту нагороди: дітям – медалі, батькам – дипломи, грамоти та подяки, виготовлені вихователем Дудник Л.О.

Педагог підвів підсумок, що 95% батьків з великим ентузіазмом протягом року виконували усі рекомендовані завдання згідно плану роботи вихователя-проектанта з різних форм взаємодії (круглі столи, вечори запитань та відповідей, кулінарні посиденьки, «гімнастика удвох» та ін.).

Таким чином, використання різноманітних форм роботи з батьками дітей допомогли вихователю досягти поставлених завдань: діти набули нових знань та навичок, змінився характер взаємодії з батьками, з`явився інтерес до роботи ЗДО, виріс педагогічний інтерес та знання батьків. Висловлюємо велику подяку усім батькам середньої групи №1 «Метелики» та батьківському комітету за плідну співпрацю. Сподіваємося на майбутню співпрацю!

З повагою, вихователь Дудник Л.О.!

 

Категорія: Заходи | Переглядів: 92 | Додав: yblonka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar