Вівторок, 26.05.2020, 15:01
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Листопад » 4 » Про проведення ремонтних робіт по утеплінню ДНЗ «Яблунька» в селі Стара Некрасівка Ізмаїльського району Одеської області.
11:00
Про проведення ремонтних робіт по утеплінню ДНЗ «Яблунька» в селі Стара Некрасівка Ізмаїльського району Одеської області.

Ось і добігає кінця грандіозна та дуже корисна робота в ДНЗ «Яблунька» Старонекрасівської сільської Ради по утепленню будівлі, що проводилася за рахунок коштів державного бюджету за безпосередньою участю Олександра Урбанського. Нагадаємо, що на цей проект було виділено 1 млн. гривень. І все це для того, щоб зберегти в належному стані такий необхідний в селі навчально-виховний заклад, як дитячий садочок. Дітей в нашому селі багато, і їхні батьки одностайно виказують бажання дітей відвідувати садочок, виховуватись в ньому, гратися, спілкуватися, весело і забавно проводити час. І ми з повною впевненістю можемо сказати, що 90% дітей охоплені якісною дошкільною освітою. Решта знаходяться під соціально-педагогічним патронатом.

Перед «Яблунькою» за умов вартості на сьогоднішній день енергоносіїв постала проблема збереження тепла та економії витрат на нього. Таким чином, шляхом співпраці небайдужих осіб: в.о. завідуючої ДНЗ «Яблунька» Чакір Н.О., за участю голови сільської Ради Мінжинера Г.П. та народного депутата Верховної Ради Олександра Урбанського було досягнуто консенсусу і прийнято рішення про виділення коштів та їх освоєння для проведення ще раз повторюся грандіозного проекту по утеплінню будівлі. Все це допоможе заощадити кошти місцевої ради. Отже, від початку ремонтних робіт, що розпочалися 1 вересня 2017 року, минуло 2 місяці і ми вже майже на фініші. Свої двері садочок відкриє 06.11.2017 року.

Також хочемо сказати, що це не єдина допомога нашому садочку від народного депутата. В минулому році, дякуючи Урбанському, по програмі енергоефективності було проведено заміну вікон та котла.

Батьки, коллектив ДНЗ «Яблунька» і всі небайдужі жителі села щиро вдячні за такий подарунок для самих маленьких мешканців! А педагогічний коллектив ДНЗ «Яблунька» запевняє, що урочисте відкриття із словами подяки від вихованців неодмінно організує в найближчому майбутьому.

 

Методист ДНЗ «Яблунька»

Л. І. Селезньова

 

Переглядів: 230 | Додав: yblonka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar