Четвер, 13.08.2020, 05:24
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Листопад » 9 » «Разом дружна сім`я – дитсадок,батьки і я»
09:58
«Разом дружна сім`я – дитсадок,батьки і я»

«Разом дружна сім`я – дитсадок,батьки і я»

По плану реалізації проекта «Разом дружна сім`я – дитсадок,батьки і я» на прикінці жовтня в групі середнього дошкільного віку дітей «Метелики» відбувся вечор запитань та відповідей з батьками та працівниками ДНЗ . Заздалегідь батьки анонімно , у письмовому вигляді, залишали свої запитання вихователям даної вікової групи. А вже вихователі передавали адресатам (в.о.завідуючої,медсестрі,вихователю)ДНЗ ,які готували розгорнуті відповіді.

Запрошенні в.о.завідуюча Селезньова Л.І.,медсестра Бондарєва Я.А. виступили перед батьками, задовольняя їх потреби. Піднімалися такі запитання як : загортання дітей,посада логопеда в ДНЗ,викладача англійської мови,хореографа,наявність кварцових ламп та інше.

Після цього відбувся тематичний круглий стіл « Традиції в нашій сім`», де матусі розповідали по темі. Активну участь прийняли : Польшакова І.С., Челомбитько Г.В,Тришкіна С.В.,яка повідала о чарівном блокноті в їхній сім`ї.

Хочу виразити подяку усім батькам,які знайшли час і прийняли участь в таких нетрадиційних формах роботи.Тільки в тісній співпраці та взаєморозумінні педагога та батьків можливо досягти високих результатів. Адже діти – це саме важливе ,що нас об`єднає.

З повагою вихователь середньої групи Дудник Л.О.

Категорія: Заходи | Переглядів: 173 | Додав: yblonka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar