Четвер, 13.08.2020, 06:15
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Квітень » 1 » Семінар
12:16
Семінар

Згідно річного плану на 2018-2019 навчальний рік в ДНЗ «Яблунька» 22 березня 2019 року пройшов семінар на тему «Спортивні ігри та вправи – ефективний засіб фізичного виховання дошкільників».

Семінар підготувала музичний керівник закладу Никодим О.В. Метою заходу вона визначила поглиблення і закріплення знань про сучасні вимоги до організації та проведення спортивних ігор та вправ з елементами спорту, а також про олімпійський рух як про найбільш важливий культурологічний феномен сучасності; вправляння у вмінні добирати форми фізкультурно-оздоровчої роботи; розвиток інтелектуально-креативного потенціалу педагогів; сприяння формуванню особистісної активності позиції кожного учасника семінару.

Семінар розпочався з рефлексії, де педагоги привітали одне одного, а потім виконали вправу «Це чудово!», яка створила позитивний настрій та чудовий мікроклімат для подальшого проведення заходу. Було активне слухання теоретичної частини, далі учасники включилися в активну практичну діяльність, де за допомогою евристичних завдань Ольга Володимирівна змогла зацікавити всіх учасників. На завершення семінару була запропонована дискусія на тему «Перемога або нічия?». Тут можна було почути різні думки колег, їх бачення цієї ситуації, поміркувати та замислитись.

Педколективу сподобався семінар, час сплинув непомітно, було цікаво, весело та креативно!

 


 

Переглядів: 118 | Додав: yblonka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar