Четвер, 13.08.2020, 06:18
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Травень » 13 » Семінар "Гармонійна робота з батьками: уникаємо конфліктів"
15:42
Семінар "Гармонійна робота з батьками: уникаємо конфліктів"

10 травня 2019 року в стінах ЗДО «Яблунька» вихователем ІІ молодшої групи Шевченко С. М. було проведено

семінар «Гармонійна робота з батьками: уникаємо конфліктів».

І ось у музичній залі у затишній атмосфері зібралися вихователі нашого садочка. Налаштуванням на доброзичливу та відверту розмову була цікава вправа ведучої з м’ячем, коли кожен із учасників заходу мав на першу літеру власного імені надати ознаку своєї особистості. Все вийшло досить цікаво та з гумором. А потім Сніжана Миколаївна почала роботу семінару, подаючи теоретичний матеріал, чергуючи його з практичним відпрацюванням з колегами, де можна було почути думку та бачення певної ситуації кожного педагога, в деяких моментах думки стикалися, учасники аргументували свою точку зору. І ніби-то нічого кардинально нового в темі заходу не було заплановано, але досить нагальні питання знову стали епіцентром диспуту та постійного пошуку оптимальних шляхів вирішення питань, що виникають під час спілкування батьків та дітей.

А під кінець семінару вихователям було запропоновано на промінчиках сонечка написати побажання щодо плідної роботи вихователів та батьків.

Вважаю, що час, використаний під час проведення заходу, всі учасники оцінили. Хай надалі частіше саме таким чином відбувається у нашому садочку підвищення педагогічної майстерності!

Категорія: Заходи | Переглядів: 151 | Додав: yblonka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar