Четвер, 13.08.2020, 04:58
Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Заходи

Виставка малюнків
[ Викачати з сервера (614.0 Kb) ] 27.06.2017, 11:45

Звіт про проведення виставки дитячих малюнків в дитячому навчальному закладі «Яблунька» в селі Стара Некрасівка Ізмаїльського району Одеської області.

Згідно плана на літній оздоровчий період 2017 року в нашому навчальному закладі було організовано виставку дитячих малюнків «Дитячий садочок я люблю, щодня туди ходжу». Вихованці середніх груп «Казка» та «Бджілки» за допомогою олівців на папері створювали своє уявлення про свій улюблений дитячий садок, який відвідують, в якому проводять багато часу: граються, спостерігають, вчаться спілкуватися та дружити.

Метою проведення виставки було сприяння зміцненню звязків між учасниками навчально - виховного процесу дошкільного навчального закладу і дітьми, розвиток художнього уявлення вихованців.

Підготовка до конкурсу - дуже захоплююче заняття, яке допомагає малюку зробити нові кроки у відкритті та пізнанні світу, а батькам - ще краще пізнати свою дитину.

На наш погляд, співпраця та партнерські відносини допомагають не тільки виробляти єдині підходи до виховання, розвитку і навчання дошкільнят, а й сприяють всебічному і гармонійному розвитку особистості, збагачують особистий досвід усіх учасників, розвивають творчі здібності дітей.

Головна нагорода учасників - це ті позитивні емоції, які отримують усі учасники цього процесу від спілкування та дитячої творчості.

Також хочемо нагадати, що виставка малюнків дитячої творчості проводилась на оновленому стенді «Наш вернісаж».

Висловлюємо слова вдячності діточкам та вихователям середніх групп ДНЗ «Яблунька» за активну участь!

Дитинство –це ранок життя людини, а ранок має бути щасливим!

Категорія: Заходи | Додав: yblonka
Переглядів: 333 | Завантажень: 6 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar